در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
bamana
درباره من
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
عضویت در خبرنامه
    عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
    نام کاربری:
    پسورد:

عضویت در سایت
bigrich supermarketing bazar nilshop marketingcenter marketing hamyar bigdata data208 afzayeshbazdidsite digital-world109 haminshekli bigdata
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی:

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۵:۰۴

دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي: به طور كلي امروزه حضور در نمايشگاه‌هاي مختلف يكي از روش‌هاي توسعه تجارت بوده و به اين جهت بسياري معتقد هستنداستفاده از ابزارهايي مانند غرفه‌سازي مي‌تواند نقش زيادي در اعتمادسازي و توسعه تجارت آن ها داشته باشد. غرفه نمايشگاهي نقش مهمي را در جذب مخاطبان به دليل نمايش كالاهاي آن ها در حضور مخاطبان و بازديدكنندگان تجاري خواهد داشت. هر چه طراحي غرفه تناسب بيشتري هدف عرضه‌كننده داشته باشد نوع فعاليت شركت بهتر به نمايش در خواهد آمد و براي مخاطبان نيز جذاب مي‌باشد. طراح غرفه براي طراحي دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي بايد با متريال ساخت غرفه آشنا باشد؛ همچنين ذهن خلاق، محور طراحي غرفه نمايشگاهي است به اين دليل كه اين ايده بايد مخاطب را در غرفه نگه داشته و پاسخگوي نياز مخاطبان باشد.

يكي ديگر از مسائلي كه در طراحي دكوراسيون داخلي غرفه نمايشگاهي به آن توجه نمود، عوامل نور، رنگ، صدا، فرم  و بو مي‌باشد. به طور مثال فرم يك غرفه بايد با كالاي ارائه شده مرتبط باشد و يا رنگ‌هاي مورد استفاده در دكوراسيون داخلي غرفه هاي نمايشگاهي با هم هماهنگ باشند. تمامي اين عوامل نقش بسيار مهمي در جذب مخاطب دارند. در ساخت غرفه لوكيشن و ابعاد آن بايد متناسب با محصولات و نيز دكوراسيون و بازديدكنندگان احتمالي از آن غرفه باشد. همچنين استفاده از مبلمان و ميز و صندلي مناسب مي‌تواند تأثير بسزايي بر روي برخورد غرفه‌داران با بازديدكنندگان داشته باشد. بنابراين براي داشتن يك حضور موفق در نمايشگاه مي‌توان با كمك طراحان ماهر، غرفه خود را به يك مكان جذاب و خاص براي جذب بازديدكنندگان تبديل كنيم.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۴:۳۹

تجارت الكترونيكي به عنوان معاملات تجاري، خدمات مشتري و كارهاي فرا تجاري تعريف مي شود كه موجب استفاده از ارتباطات ديجيتالي شده است. زيرساختار اصلي براي تجارت الكترونيكي، محيط محاسباتي شبكه ديجيتال است كه سازمان و افراد را در تجارت، صنعت، دولت و خانه به هم پيوند مي زند.

در اين سيستم، مشتري از يك وب سايت براي سيستم تجارت الكترونيكي استفاده مي كند تا به اطلاعات دسترسي داشته باشد تا معاملات آن لاين را به راحتي انجام دهد.

اگرچه بعضي از سنجش هاي ايمني مانند رمزگذاري داده ممكن است بعضي مسائل بالا را خطاب قرار دهد، موضوعات ايمني نيازمند خظاب-قرارداده شدن در ساير بخش ها هستند و سيستم تجارت الكترونيكي در مشتريان نرم افزار بايد از داده استفاده كنند.

در بيشتر سيستم هاي نرم افزاري موجود مراكز امنيتي وجود دارد تا بر اثر بي دقتي برنامه ريز يا توسعه دهنده گان نرم افزار، مشكلاتي پديد نيايد. سيستم هاي نرم افزاري تجارت الكترونيكي بايد داده ها را سيستم نرم افزاري تبادل كنند كه توسط سايرين مانند مشتريان، عرضه كننده ها، شركا و ساير عوامل نرم افزاري كنترل شود. بنابراين مكانيسم هاي امنيتي در اين سيستم ها بايد منعطف، استاندارد و قابل اجرايي با ساير سيستم ها باشد. آنها از طرح هاي چندگانه با يك يا چند پيوندزننده مياني و واسطه مانند سرورهاي وب و كاربردي استفاده مي كنند. در راس اين موارد استانداردها و طرح هاي ارتباطي و شبكه در يك موقعيت تغيير مستمر است كه همه بخش هاي ايمني در تجارت الكترونيك را به روز مي كند. هكرها به طور ثابت از اين آسيب-پذيرها استفاده مي كنند و مي توانند از ويروس هاي خاصي براي نفوذ به سيستم تجارت الكترونيك استفاده كنند تا اطلاعات مشتري را بدزدند و يا سيستم را غيرقابل دسترسي كنند. بنابر گزارشات مشتري، هزينه نرم افزار مورد نظر در سال ۲۰۱۰ حدود ۲٫۳بيليون دلار بود و شبكه بازي سوني قرباني عملكرد اصلي هكرها در سال ۲۰۱۱ شد كه اطلاعات ميليونها كاربر ان دزديده شد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۴:۱۹

دانشمندان اخيرا سيستم اطفاء حريق براي باتري‌ هاي ليتيوم يوني را ارائه دادند. اين فن‌ آوري هوشمند داخلي زماني فعال مي‌شود كه حرارت باتري‌ ها از كنترل خارج‌ شده باشد.
محلول شامل يك جداكننده مجزا است كه مابين آند و كاتد قرار گرفته است. جداكننده از الياف ميكرو فايبر همراه با يك ساختار نانو ذرات هسته-پوسته حاوي پيش‌گيرنده‌ شعله تري فنيل فسفات است. حرارت پوسته پليمري خارجي ميكرو فايبر را ذوب كرده و پيش‌ گيرنده شعله را درون الكتروليت بسيار آتش‌ گير آزاد مي‌ كند، بر اساس آزمايش‌ هاي انجام‌ شده، احتراق و سوختن الكتروليت در كمتر ۴/۰ ثانيه متوقف مي‌ شود.
به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق، اين تحقيق توسط دانشگاه استنفورد در مجله علمي داوري همتاي Peer-reviewed journal Science Advances در ژانويه با عنوان “جداكننده ميكرو فايبر هسته-پوسته الكتروريسي شده با خواص رهاساز حرارتي و پيش‌ گيرنده شعله براي باتري‌ هاي ليتيوم يوني” منتشر شد. اين تحقيق همچنين ثابت مي‌ كند با اينكه ميكرو فايبر مي‌ تواند الكتروليت را جذب كند و در درازمدت مقداري متورم شده و سبب مي‌ شود مقدار كم تري فنيل فسفات به آرامي به بيرون پارچه نشت و درون الكتروليت حل شود، ليكن به دليل غلطت كم تري فنيل فسفات در الكتروليت، اين موضوع به هيچ وجه تأثير قابل‌ توجهي در عملكرد الكتروشيميايي باتري‌ ها نخواهد داشت.

در مجله حريق مي خوانيد: نويسنده مقاله اذعان دارد، اين نوع از جداكننده‌ هاي هوشمند مي‌توانند در ساير تجهيزات ذخيره انرژي براي مقابله با مسائل ايمني كه حرارت خارج از كنترل ايجاد مي‌ كند، استفاده شود اما آزمايش‌ هاي سوء استعمال برقي و مكانيكي تكميلي شامل باتري‌ هاي پانل بزرگ براي ساير كاربري‌ هاي عملياتي مورد نياز خواهد بود.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۳:۵۹

نقش دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني: استفاده از دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني نقش بسيار مهمي دارد. بيش از شصت درصد حوادث ناشي در حين كار، مربوط به استفاده نكردن از دستكش ايمني است. دست ها و انگشتان با اهميت ترين اعضاي كمكي بدن است كه در حين مواجه با خطرات ناشي از برق گرفتي، پارگي، خراش، بريدگي، سوارخ شدن و تماس با مواد بيولوژيكي و همچنين در برابر دماهاي بسيار بالا براي حفظ و نگهداري از آن ها بايد از دستكش ايمني مناسب استفاده شود.

نقش دستكش ايمني در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

در حال حاضر دستكش هاي ايمني مختلفي براي حفظ و نگهداري از خطرات در دسترس عموم قرار گرفته است. ماهيت خطر و آسيب هاي ناشي در حين انجام عمليات، در انتخاب دستكش هانقش مهمي دارد. تنوع آسيب هاي شغلي دست، انتخاب صحيح دستكش ايمني را مشكل تر مي كند. الزامي است كه كاركنان در يك محيط كاري نسبتاً خطرناك، از دستكش هاي ايمني مخصوص براي هر محيط كاري تهيه و استفاده شود. اين دستكش هاي ايمني در برابر آسيب هاي احتمالي بسيار لازم مي باشد و هر نوعي از آن ها براي يك نوع عمليات خاصي استفاده شده است كه ممكن اس در محيط هاي نامربوط ديگر در برابر ساير عمليات حفاظت لازم را ايجاد نكند.

دستكش ايمني محافظ در برابر پرتوهاي راديواكتيو(تجهيزات ايمني و آتش نشاني):

اين دستكش ايمني از پارچه هايي با لايه سربي ساخته مي شوند. اين دستكش ها بايستي حداقل تا نصف بازوها را پوشانده و قدرت حفاظتي حداقل برابر با قدرت حفاظتي ورق سربي به ضخامت ۱/۵۵ميليمتر باشد. ضمن اينكه با توجه به جرم حجمي بالاي سرب طوري تهيه شده باشند كه علاوه بر حفاظت دستها، سبك و نرم نيز باشند. آستين هاي حفاظتي در شرايطي كه علاوه بر دست ها، ساعد و بازوها نيز در معرض مخاطره قرار داشته باشند، از آستين هاي حفاظتي استفاده مي شود. اين آستين ها ممكن است با دستكش ايمني و يا بدون آن استفاده شده و جنس آنها معمولاً از جنس همان دستكش مي باشد..

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۶:۲۲

تجهيزات ايمني و اتش نشاني: سازمان آتش‌ نشاني نام سازماني دولتي و يا خصوصي است كه وظيفه مقابله با آتش و برخي ديگر از سوانح و حوادث را بر عهده دارد. اين سازمان ها سالانه تعداد زيادي آتش نشان جذب مي كنند و آن ها را در تجهيزات ايمني و آتش نشاني تعليم داده و در ايستگاه هاي آتش نشاني مستقر مي كند.

شرح وظايف تجهيزات ايمني و آتش نشاني

در برخي كشورها از جمله ايران، وظيفه آتش‌ نشاني فقط به مبارزه با حريق خلاصه نمي‌شود. براي مثال سازمان آتش‌ نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران، شرح وظايف خود را بدينگونه برشمرده‌ است:

  • مقابله با هرگونه آتش‌ سوزي
  • نجات محبوس شدگان در زير آوار ساختمان، خودروي تصادفي، آسانسور و…
  • مقابله و پيشگيري از سقوط اجسام و درخت از ارتفاع و احتمال خطر براي شهروندان

تاريخچه تجهيزات ايمني و آتش نشاني در ايران

 

نخستين شهر كشور كه به تجهيزات ايمني و آتش‌ نشاني مجهز شد، شهر تبريز بود. در سال ۱۲۲۱ خورشيدي، روسها در اين شهر نخستين سازمان آتش‌ نشاني ايران را تأسيس نمودند كه برج آتش‌نشاني تبريز از يادگارهاي آن دوران است. دومين و سومين واحدهاي آتش‌ نشاني رسمي در جنوب كشور و در شهرهاي مسجد سليمان و آبادان براي حفظ تأسيسات ايجاد شده در پالايشگاه آن شهرها تأسيس شد. سپس با توجه به ايجاد زير ساختهاي اقتصادي در اقصي نقاط كشور، ايجاد واحدهاي اطفايي در مناطق مختلف كشور آغاز گرديد كه مي‌توان به احداث واحدهاي آتش‌ نشاني(اطفائيه) در بلديه آنروز نام برد كه در قطبهاي اقتصادي و صنعتي كشور ايجاد شده و بطور مثال احداث پايگاه‌ هايي در تهران ۱۳۰۳، قزوين ۱۳۰۳، اهواز ۱۳۰۴، بندر انزلي ۱۳۰۵، شهر رشت ۱۳۰۵،مشهد مقدس ۱۳۱۲، شهر زنجان ۱۳۲۷، شهر اصفهان ۱۳۲۸ و شهر شيراز ۱۳۲۹ نام برد.

حرفه آتش‌ نشان در تجهيزات ايمني و آتش نشاني


زمان‌هاي آتش‌ نشاني با هدف اصلي نجات جان و اموال انسان‌ ها تشكيل شده‌اند بنابراين يك آتش‌ نشان قادر است در بحراني‌ترين شرايط محيطي و زيان آورترين شرايط كاري به ياري حادثه ديدگان بشتابد. با توجه به آمارهاي حريق و حوادث، تعداد مصدومين و فوت شدگان مأموران آتش‌نشان در طي ساليان اخير نگران كننده است چرا كه آتش نشانان در محيط‌هاي پر مخاطره آميز و از جمله انفجارات به امداد رساني و عمليات مي‌پردازند، لذا آسيب‌پذيري آنان در حد بالايي است.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۵:۴۳

براي اولين بار در دنيا، با دريافت اعلام كمك اضطراري از يك تلفن هوشمند در دريا، يك كوادكوپتر به‌طور خودكار از خط ساحلي ايرلند، جهت جستجو و موقعيت‌ يابي محل وقوع سانحه به پرواز درآمد.
اين مانور برنامه‌ريزي‌ شده در دهكده Crosshaven شهر Cork در جنوب غربي ايرلند در تاريخ ۱۳ فوريه به نمايش درآمد كه شامل يكپارچه‌ سازي سه سامانه فن‌ آوري براي اعلام‌ خطر، جستجو و واكنش در شرايط اضطراري بود. در طول پرواز، حسگرهاي كوادكوپتر، اطلاعات موقعيت‌ يابي را به مركز عمليات اضطراري مخابره مي‌ كردند تا جهت واكنش هماهنگ شوند.
به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق: اين مانور تعدادي از قابليت‌ هاي اين سامانه، ازجمله نحوه هشداردهي سوانح توسط اپليكشن Safetrx نصب‌ شده روي گوشي تلفن همراه، اطلاعات كاربر يعني موقعيت GPS وي و رديابي تسهيل شده براي هر دو كنسول Safetrx و كوادكوپترهاي DAR و D4H را نمايش داد. Safetrx يك پلت فرم ايمني دريايي اثبات‌ شده است و اپليكيشن جستجو و امداد دريايي آن بيش از ۶۹۵۰۰۰ ساعت اطلاعات مورد استفاده در سراسر دنيا را ثبت و ضبط نموده است.

در مجله حريق مي خوانيد: يكپارچه‌ سازي بسيار سريع سه راهكار، ماحصل طراحي يك نرم‌افزار قابل‌ انعطاف پشتيبان هر سه سيستم و تعهد شركت‌ هاي درگير در ساخت پلتفرم ASR مي‌ باشد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۵:۰۷

ليست قيمت ساندويچ پانل

ليست قيمت ساندويچ پانل (ليست قيمت ساندويچ پانل سقفي و ليست قيمت ساندويچ پانل ديواري)    

توضيحات :  آلوزينگ ( آلومينيوم + روي )     

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۵ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
ساندويچ پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع
پانل ديواري ۸ متر مربع
پانل ديواري ۱۰ متر مربع
پانل ديواري ۱۲/۵ متر مربع
پانل ديواري ۱۵ متر مربع

توضيح : ضخامت هاي ۱۰ و ۱۲/۵ و ۱۵ پانل سردخانه اي مي باشند

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۵ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
ساندويچ پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع
پانل سقفي ۸ متر مربع
پانل سقفي ۱۰ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

—————————————————————————-

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

————————————————————————- 

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۳۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل ديواري ۴ متر مربع
پانل ديواري ۵ متر مربع
پانل ديواري ۶ متر مربع
پانل ديواري ۸ متر مربع

 

پانل با پوشش از دو رو ورق ۰/۴ ميليمتر و فوم پلي اورتان با دانسيته ۳۰ كيلو گرم در متر مكعب

محصول ضخامت (cm) واحد
پانل سقفي ۴ متر مربع
پانل سقفي ۵ متر مربع
پانل سقفي ۶ متر مربع
پانل سقفي ۸ متر مربع

جهت كسب قيمت تماس بگيريد: ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۴:۴۱

دكوراسيون داخلي هتل: اولين چيزي كه هميشه براي طراحي و  دكوراسيون داخلي هتل مطرح مي شود اين است كه يك طراح و دكوراتور بايد به اين موضوع توجه لازم را داشته باشد تا جايي كه امكان دارد بايد فضايي كه براي هتل بواسطه نوع دكوراسيوني كه براي آن در نظر گرفته است خلق مي كند متفاوت از محيط خانه باشد.در محيط هتل بايد تا جايي كه مي توان از تمامي روتين هاي زندگي روزمره فاصله گرفت.از انتخاب رنگ ها گرفته تا نوع تجهيزاتي كه قرار است در اختيار مسافرين گذاشته شود.تنها در اينصورت است كه مسافر مي تواند خاطره اي خوش و به ياد ماندني از محيط هتل شما داشته باشد وگرنه اگر قرار بايد همان محيط تكراري و هميشگي منزل را اين بار در هتل تجربه كند و احتمالا بابت ان نيز هزينه بالايي بپردازد كه چندان لطفي براي هيچ مسافري نخواهد داشت.

دكوراسيون داخلي هتل

در هنگام طراحي دكوراسيون داخلي هتل بايد به تقسيم بندي فضا و نحوه نور پردازي محيط بسيار توجه كرد و با انچيزي كه ممكن است در محيط هاي عادي انجام شود كاملا فاصله گرفته و سبك و سياقي نو را پياده سازي كرد.بايد در نظر داشت كه آرامش و آسايش مشافرين در اولويت اول باشد و هر گونه تغييري كه در محيط ايجاد مي كنيد هميشه به اين موضوع دقت لازم را داشته باشيد.شايد سختي كار از اينجا آغاز شود كه شما مثلا براي طراحي دكوراسيون يك منزل تنها نياز است كه به خواسته هاي افراد منزل و سليقه انها توجه نماييد تا در نهايت طرحي مورد پسند انها را خلق كنيد.اما در مورد هتل محيطي كه قرار است افراد مختلفي از سراسر كشور و حتي دنيار در انجا رفت و امد داشته باشند و هر كردام قاعدتا داراي سلايق خاصي هستند كار بسيار دشوار تر از قبل خواهد شد.شما بايد طرحي را ارائه دهيد كه بتواند رضايت خاطر طيف وسيعي را به خود جلب نمايد.داشتن يك دكوراسيون لوكس براي هر هتلي جز مهمترين و اولين كارهاي است كه بايد صورت بپذيرد.

اگر بخواهيم مهمترين بخش و يا لا اقل يكي از مهمترين قسمت هاي طراحي دكوراسيون داخلي هتل را نام ببريم بي شك جايي نيست جز بخش لابي يا همان ورودي ساختمان.بله اين قسمت مي تواند معرف كامل هتل باشد و اگر در طراحي و معماري آن و در به كار بردن رنگ هاي مختلف در آن دقت لازم به عمل نيايد مي تواند كل طرح را زير سوال ببرد.بر عكس اين قضيه هم مي تواند صدق كند,اگر در اين بخش بتوانيد كار را تمام كنيد و نظر مخاطبين را به خود جلب نماييد تقريبا مهر تاييدي براي كل طرح گرفته ايد.شايد باورش سخت باشد اما بسياري از افراد با دين لابي است كه تصميم مي گيرند در آن هتل اقامت داشته باشند يا نه.فضاي لابي نيز بايد به چند بخش تقسيم شود.بخشي براي ورد و خروج افراد بايد در نظر گرفته شود.و بخشي هم براي حضور ميهمانان بايد در نظر گرفته شود.وجود قسمتي كه بتوان از حضار درون لابي پذيرايي كرد نيز به نظر لازم و ضرورري به نظر خواهد رسيد.

 

 ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۴:۱۴

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

مدير كل بحران استان گلستان با تاييد فوت ۲۱ معدنچي نسبت به نجات ساير محبوس شدگان ابراز اميدواري كرد.

صادق علي مقدم مدير كل بحران استان گلستان با تاييد فوت ۲۱ نفر در معدن زمستان يوت گفت:‌ همكاران ما به عمق ۱۲۰۰ متري تونل كه انفجار آن را به دو بخش تقسيم كرده بود رسيدند و در بخش اول كه موفق به بررسي آن شديم به علت انفجار شديد و درجه بالاي مونواكسيد كربن ۲۱ نفر از معدنچيان جانشان را ازدست دادند.

مدير كل بحران استان گلستان ادامه داد: تا شناسايي همه عزيزان كارمان را ادامه مي‌ دهيم و دستگاه‌ هاي جديدي هم آمده‌اند تا پيش روي سريع‌ تر انجام شود و بتوانيم با هوادهي مونواكسيد موجود در تونل را خالي كنيم و به عمق بالاتر ورود كنيم.

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۱۳:۴۸

جشن نامزدي يكي از جذاب ترين مراسمي است كه قبل از تشريفات عروسي براي زوج هاي تازه برگزار مي شود. ما مي توانيد با استفاده از ايده هاي خلاقانه و زيبا بر جذابيت جشن نامزدي بيفزاييم. ما در اين قسمت برخي از ايده هاي جالب را بيان مي كنيم تا زوج هاي جوان براي برگزاري مراسم جشن نامزدي خود از آن بهره بگيرند.

ايده هايِ براي برگزاري جشن نامزدي

يكي از مهم ترين مواردي كه مانند مراسم عروسي در بسياري جشن هاي نامزدي مورد استفاده قرار مي گيرد، اهدا گيفت مراسم به مهمانان حاضر در جشن مي باشد. مي توانيد از طريق موسساتي كه تشريفات مجالس را انجام مي دهند، براي تهيه ان ها راهنمايي دريافت نماييد. به طور قطع آن ها بهترين مراكز توليد گيفت را به شما معرفي خواهند نمود.

 

عروس و داماد مي توانند يكي از عكس هاي دو نفره خود را به صورت پازلي سفارش دهند و از مهماناني كه در جشن نامزدي شما شركت كرده اند، يك جمله ي خاطره انگيز بر پشت هر قطعه از اين پازل براي شما يادداشت نمايند و در تكميل تابلوي عكس شما كمك كنند.

 

ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
ابزارک هاي وبلاگ