در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
bamana
درباره من
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری:
  پسورد:

عضویت در سایت
bigrich supermarketing bazar nilshop marketingcenter marketing hamyar bigdata data208 afzayeshbazdidsite digital-world109 haminshekli bigdata
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی:

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۳:۱۷

ايمني و آرام سازي در تجهيزات ترافيكي: بطور كلي عمده ترين هدف آرام سازي ترافيك، افزايش سطح ايمني است. ساير اهداف آرام سازي ترافيك كه عموماً مرتبط با ايمني است، شامل موارد زير است:

 • كاهش سرعت وسايل نقليه
 • كاهش تداخل ترافيك
 • اعمال محدوديت هاي ترافيكي
 • كاهش تعداد و شدت تصادفات
 • كاهش ميزان تخلفات
 • افزايش ايمني عابران و دوچرخه سواران
 • كاهش حجم ترافيك

آرام سازي ترافيك در تجهيزات ترافيكي، هرچند مفهوم تازه اي نيست، اما در سال هاي پيش، بيش تر در مورد توجه مسئولان امر ترافيك قرار گرفته و اقدامات مربوط به آن در نقاط مختلف جهان كاربردي تر شده است. روش ها و طرح هاي آرام سازي ترافيك در تجهيزات ترافيكي در چارچوب تامين ايمني در هر منطقه علاوه بر افزايش ايمني راه و كاهش خطر تصادفات، باعث كاهش آلودگي هاي زيست محيطي نيز مي شود. از اين رو آرام سازي ترافيك در مناطق مختلف شهري و بين شهري مورد توجه ويژه است.

ايمني و آرام سازي در تجهيزات ترافيكي

تجهيزات آرام سازي ترافيك شامل دو بخش تجهيزات كنترل حجم و تجهيزات كنترل سرعت است. همچنين در بعضي موارد از طرح هاي تركيبي استفاده مي شود. در ادامه به معرفي اين تجهيزات پرداخته مي شود.

تجهيزات ترافيكي كنترل حجم

كنترل حجم شامل اقداماتي است كه حجم وسايل نقليه را در يك خيابان كاهش مي دهد. راه بند ها، مسدود كننده هاي تمام عرض خيابان، نيم راهبندها، مسدودكننده هاي نيمه عرض خيابان، راهبند هاي قطري، انحراف دهنده هاي قطري، رفوژهاي مياني و جزاير گردشگري از آن جمله هستند. البته تجهيزات ايمني و آتش نشاني نيز در كنترل تجهيزات ترافيكي نقش مهمي دارد.

موانعي هستند كه براي خيابان هاي دو طرفه به كار مي ورد. گاهي اوقات به اين موانع مسدودكننده هاي جزئي نيز مي گويند. هرگاه دو مسدود كننده نيمه عرض خيابان، در دو خروجي يك امتداد تقاطع اجرا شوند، يك شبه منحرف كننده بوجود خواهد آمد كه با حذف دسترسي جريان ترافيك به اين خروجي ها موجب كاهش تداخل ترافيكي در تقاطع و مديريت تجهيزات ترافيكي مي شود.

جزاير گردشي در تجهيزات ترافيكي

بصورت جزاير برجسبته در رويكردهاي تقاطعات بكار مي روند و مانع از انجام بعضي حركات مي شوند. اغلب آن ها جزاير گردش به راست ناميده مي شوند.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۲:۵۴

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

خطرات موجود در فضاهاي بسته از جمله خطراتي است كه به شدت جان افرادي كه با آن سروكار دارند را تهديد كرده و به دليل وجود خطرات متعدد در آن لازم است تا به طور كامل مورد شناسايي قرار گرفته و تمهيدات لازم در زمان كار داخل آن ها در نظر گرفته شود. بي شك يكي از پرتلفات ترين فضاهاي كاري در كلان شهر هايي چون تهران، همين فضاها هستند. كه اغلب موارد به علت عدم دانش كافي توسط پيمانكاران و بي توجهي به خطرات موجود وعدم رعايت استانداردهاي لازم، جان كارگران به خطر افتاده و در مواردي شاهد تلفات جاني نيز هستيم. لذا لازم است ضمن ارائه استانداردهاي لازم و آموزش به پيمانكاران، قبل از ايجاد كارگاه و نظارت مستمر در طول اجراي پروژه ها، به هر نحو ممكن از بروز حوادث ناگوار در چنين فضاهايي پيشگيري نمود. ضمن اينكه بايستي به اين نكته توجه كرد كه در حوادث مرتبط با فضاهاي بسته بيشتر قربانيان افرادي هستند كه جهت نجات ديگران اقدام به ورود به چنين فضاهايي كرده و با توجه به عدم دانش كافي در امر نجات خود قرباني مي شوند. آخرين نمونه از اين دست حوادث ناگوار مربوط به شهادت شهيد حاجي پور از پرسنل آتش نشاني تهران مي باشد.

مقاله ايمني و بهداشت در فضاي بسته

با پيشرفت صنايع و رسيدن بشر به آرمان هاي خود، شاهد رشد شهر نشيني و افزايش تنوع صنايع در سطح شهر ها و شيوه هاي نوين ارائه خدمات و تغييرات هرروزه در شهر ها هستيم. آنچه اهميت دارد تغييراتي است كه جهت رسيدن به اهداف اجتماعي و صنعتي بشر، نه تنها در نماي شهر ها بلكه در زواياي خارج از ديد نيز به چشم مي خورد. رشد شهر ها و صنايع عليرغم تمامي پيامد هاي مطلوبي كه دارد، پيامد هاي نامطلوبي نيز به همراه خود به ارمغان مي آورد كه ممكن است از نظر جاني و زيست محيطي، تاثيرات نا مطلوبي بر روند تلاش بشر در مسير توسعه و زندگي داشته باشد. خطر هميشه در كمين است و اگر شناخته نشود و راهكارهاي مناسب در برخورد با آن ارائه نگردد، يقينا تبديل به عاملي جهت بروز صدمات خواهد شد. يكي از خطراتي كه همراه با رشد روزافزون صنعت و شهرنشيني آدمي را همراهي كرده و تنوع مي يابد”Confined Spaces” يا فضاهاي بسته(محصور ) مي باشد.

بر طبق تعريف اداره ايمني و بهداشت حرفه اي(OSHA) فضاي بسته به فضايي گفته مي شود كه  مولفه هاي زير را دارا باشد:

 • داراي فضاي كافي جهت ورود و فعاليت انسان باشد.
 • ورودي و خروجي آن محدود باشد.
 • جهت فعاليت پيوسته و مداوم آدمي (كارگران)  طراحي نشده باشد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۱:۰۳

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

بررسي ديناميكي و استاتيكي زمان امدادرساني  در بحران هاي شهري در مواجه با مخاطرات محيطي

(مطالعه موردي آتش نشاني تهران)

وقت طلاست همان طوركه دراين ضرب المثل مشاهده مي كنيم زمان بسيار ارزشمنداست وهدف ما پيدا كردن راه حلي براي رسيدن به موقع وطبق استاندار جهاني به محل حادثه هستيم راهي كه كم هزينه  باشد بازدهي زماني سريع داشته باشد قابل اجراء باشد در مناطق شهري و برون شهري، باتوجه به مشكلات امروزه و هدف از سريع رسيدن به محل حادثه به اين معناست كه جان افرادي كه درخطر هستند نجات دهيم و همچنين اموالي كه درخطر نابودي است.

بررسي ديناميكي و استاتيكي زمان امدادرساني در بحران هاي شهري

زماني كه آتش درصنعت، اجتماع، زندگي، طبيعت و.. . نتوانستيم آنرا كنترل كنيم شاهد خساراتي به اموال و جانها هستيم پس به اين مطلب مي رسيم با توجه به تجربه اي كه انسانها بدست آورده اند ثابت شده است كه اگر آتش را نتوانستيم اطفاء يا كنترل كنيم و همچنين درمحل باشد كه اكسيژن(هوا) مواد قابل اشتعال مناسب باشد آتش پيشرفت كرده و تا تمامي مواد بسوزد و يا اكسيژن كم شود يا و با مواد اطفايي خاموش شود. اين گونه است كه هرچه در آتش سوزي سرعت اطفاء حريق بالا باشد از پيشرفت آتش جلوگيري مي شود كنترل كردن آن راحت تر مي باشد. دست يافتن به اين مسئله، رسيدن به موقع به محل حادثه در كمترين زمان ممكن را نياز دارد و متعاقباً هم درحادثه خسارات كمتري راشاهد هستيم وهم احتمال حادثه به ماموران امدادي هم كمتر مي باشد .و با امكانات و تجهيزات، نيروي انساني، مواد اطفائي كمتري نياز داريم هم هزينه ي كمتري براي سازمان آتش نشاني صرف ميشود وهم براي فرد و محل حادثه ديد لذا نياز است بلحاظ ديناميكي و استاتيكي و نيروي انساني و تجهيزات تدابيري اتخاد گردد.

درزمان حوادث ديررسيدن آتش نشاني مورد اعتراض مردم بيشتر است تا طرز و نوع اطفاء وزمان آن پس رسيدن به محل حادثه در ذهن مردم جا افتاده تا زمان اطفاء حريق و يا نجات جان افراد، سريع يا به موقع رسيدن به محل حادثه نيمي از عمليات محسوب مي شود بطوري كه از لحاظ روحيه و بار رواني در پرسنل بسيار موثر مي باشد.

 بعنوان مثال اگر حريق خودروئي را در پاركينگ ساختمان در زمان ابتدايي با يك يا  دو خاموش كننده دستي اطفاء مي شود درطي چند دقيقه با اعزام يك دستگاه خودرو آتش نشاني و حتي ديگر ما شاهد حريق دراكثر پاركينگ هستيم ودراين حالت ديگر يك ايستگاه جوابگوي اين مسئله نيست. نياز به دو ايستگاه ولو بيشتر نياز است. پس براي آتش نشانان يك ثانيه هم ارزشمند است چرا چون همين يك ثانيه يا يك لحظه بتوان ازيك سقوط ويا يك انفجار و… جلوگيري كرد با برنامه ريزي دقيق تمرينهاي روزانه، هفته اي، ماهانه و… تجهيزات ناوگان خودرويي سازمان آتش نشاني، استفاده از خوردوهاي پيشرفته و پرشتاب و موتور سيكلت و هليكوپتر كه هركدام درسطح حوزه خاص خود حتي درمناطق اي مانند نمايشگاه ها تجمعات گسترده اي كه مناطق كوچك است  وجمعيت انبوه است. از دوچرخه ، اسكيت و… مي توان استفاده كرد، احداث ايستگاههاي آتش نشاني با توجه به استانداردهاي موجود بتوان در زمان بسياركم و معمول به محل حادثه در شهرهاي بزرگ حضور پيدا كرد. در شهرهاي بزرگ مشكل ترافيك ازجمله مشكلات اصلي محسوب مي شود و آتش نشاني هم درگير اين مسئله است با توجه به مسيرهاي ويژه وخاصي كه در معابر تعيين مي شود باز هم اين مشكل بطور كامل حل نشده اما موثر بوده است كه طبق آمار سازمان آتش نشاني تهران تغيير در جدول شماره ۱ قابل مشاهده مي باشد.مشكلات و مخاطراتي كه باعث مي شود در زمان رسيدن تيم عمل كننده در محل عمليات، زمان افزايش واززمان مناسب فاصله گرفت .

 

ادامه مطلب


برچسب‌ها: ،

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۰:۴۴

سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق اسپرينكلر(Sprinkler) يك روش براي حفاظت از حريق است. اين سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق اسپرينكلر از يك منبع آب تشكيل شده است كه فشار و جريان كافي را براي مجموعه از از لوله هاي توزيع آب فراهم مي كند و چند اسپرينكلر به آن وصل شده است. در گذشته فقط در كارخانه ها و ساختمان هاي بسيار بزرگ از اين سيستم استفاده مي شد ولي در حال حاضر اين سيستم ها در منازل و ساختمان هاي كوچك با قيمت هاي مناسب عرضه مي شوند. از اين سيستم هاي اطفاء حريق بطور گسترده در تمام دنيا استفاده مي شود و هرساله بيش از چهل ميليون از اين سيستم ها نصب مي شود. تقريباً بيش از ۹۶ درصد از آتش سوزي ها در ساختمان ها بطور كامل توسط يك سيستم اطفاء حريق اسپرينكل مي تواند مورد محافظت قرار گرفته و كنترل شود.

سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق اسپرينكلر(Sprinkler)

تا دهه ۱۹۴۰ اسپرينكلر ها بطور تقريبي فقط براي حفاظت از ساختمان هاي بزرگ تجاري مورد استفاده قرار ميگرفتند اما ساختمان هايي كه مالكين آن ها مي توانستند با صرفه جويي در هزينه هاي بيمه اي، هزينه اين سيستم ها را تامين كنند. اما گذشت چندين سال، امروزه طبق مقررات و استانداردهايي كه اسپرينكلرهاي اطفاء حريق در بخش هاي آمريكاي شمالي كه شامل مدارس، بيمارستان ها، هتل ها و برخي ساختمان هاي ديگر كه جزء تجهيزات ايمني و آتش نشاني اجبار بشمار مي روند مي شد.

امروزه اسپرينكلر‌ها در اغلب ساختمان‌هاي ديگر مانند مدارس و مجموعه‌هاي اقامتي نصب مي‌شوند. اين وضعيت تا حد زيادي ناشي از لابي‌گري‌هاي صورت گرفته توسط شبكه‌ي ملي اسپرينكلر‌هاي اطفاء حريق، شبكه‌ي اسپرينكلر‌هاي اطفاء حريق اروپا و انجمن اسپرينكلر‌هاي اطفاء حريق خودكار بريتانيا است. در اغلب موارد، مقررات ساختماني در اسكاتلند و انگلستان به جهت رعايت ايمني افراد حاضر در انواع خاصي از املاك، نصب سيستم‌ هاي اطفاء حريق اسپرينكلر را در اين محل‌ ها ضروري دانسته‌ اند.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۲۰:۱۷

اولين استارت آپ ويكند سلامت ايمني و محيط زيست HSE ايران از فردا بمدت ۳ روز در تهران برگزار مي شود.

به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق، استارت ‌آپ ويكند يك رويداد آموزشي-تجربي (Experiential Education) در سراسر دنياست كه در ۳ روز متوالي (در انتهاي هفته) برگزار مي گردد. در اين برنامه شركت كنندگان پر انگيزه‌اي شامل برنامه نويسان، مديران تجاري، عاشقان استارت‌آپ، بازارياب ها و طراحان گرافيك گرد هم مي‌آيند تا طي ۵۴ ساعت ايده هايشان را مطرح كنند، گروه تشكيل بدهند و هر گروه ايده اي را اجرا كند.

در مجله حريق مي خوانيد:

مهندس بهرنگ مولايي بيرگاني

بهرنگ اين روزها خودش را مشاور ومدرس ايمني و سلامت شغلي (HSE) در قالب فريلنسر معرفي ميكند،اما ايشان مهندس ايمني صنعت حفاري چاه هاي نفت و گاز و همچنين دانش آموخته مهندسي مكانيك ماشين آلات و ارشد محيط زيست هستند در منارش سرمميز و مشاور استقرار سيستم مديريت كيفيت و HSE نيز مي باشد كه در حال حاضر مسئوليت سرپرستي عمليات ايمني دريا در شركت ملي حفاري ايران را بر عهده دارند ، با سابقه ۱۰ بار حضور تاثير گذار در استارتاپ ويكندها و رويدادهاي استارتاپي برگزار شده در استان خوزستان بعنوان فراگير و سپس مربي ، تيم اجرايي و داور ، عضوي جدايي ناپذير از رويدادهاي استارتاپي استان خوزستان است.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۹:۴۹

در طراحي سايت دو سبك طراحي تخت يا فلت و متريال وجود دارد. اين دو سبك طراحي براساس نظرات يكساني در زمينه طراحي شكل گرفته شده است. يكي از آن ها بسيار جدي و ديگري در حال تبديل به يك مد زودگذر است. طراحي تخت يا فلت، روندي از طراحي سايت است كه به مرور زمان رشد مي كند ولي طراحي متريال يك سري قوانين و دستورالعمل هايي است كه براي رسيدن به يك سبك از طراجي بي نظير شكل گرفته است. در ادامه با آويناوب همراه باشيد تا اين دو سبك را از تمام جهات بررسي كنيم.

طراحي سايت تخت يا فلت(Flat Design)

اين طراحي هاي فلت از جهات بسيار زيادي بر اساس اصولي پايه، ابتدايي است. به اين دليل كه اين نوع از طراحي ها، باعث مي شود با ساده ترين روش ها، آبجكت هاي شما كمي واقعي به نظر برسند. در طراحي فلت از طيف هاي رنگي بسيار زياد تري استفاده مي شود و همين موضوع باعث شده تا در طراحي وب سايت بتوانيم كمي چشم نواز تر عمل كنيم.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۹:۱۳

دكوراسيون مغازه فرش فروشي: يكي از صنايع بزرگ در كشور ايران، فرش بافي بوده و هنر فرش ايراني در داخل و خارج از كشور ما مشتريان زيادي دارد. به همين دليل نياز به طراحي و دكوراسيون داخلي براي اين صنعت بسيار مهم و پر رونق نياز است. فضايي كه از طريق آن به سادگي بتوانيم شوروم مناسب براي مشتريان صنعت فرش داخلي و حتي خارجي داشت.

دكوراسيون مغازه فرش فروشي

دكوراسيون مغازه فرش فروشي بايد طوري طراحي شود كه مشتريان آن دچار سردرگمي نشوند و حدالامكان ساده باشد. آنچه بايد در هنگام طراحي دكوراسيون مغازه فرش فروشي مد نظر قرار گيرد:

خريداران با ورود به فروشگاه فرش فروشي خواهد توانست با دقت و حوصله طرح مورد نظر خود را انتخاب كرده و از ويژگي هايي مانند قيمت، سايز ، تراكم و ساير ويژگي انواع فرش ها اطلاع يابند و تصميم به خريد كردن بگيرند. هميشه سليقه و نظر مشتري و شخصي كه دكوراسيون مغازه فرش فروشي براي آن طراحي مي شود در درجه اول اهميت مي باشد. اما براي طراحي يك فضاي مناسب لازم است كه طراح از اطلاعات لازم برخوردار باشد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۸:۴۵

تشريفات عروسي و نكات كليدي آن: انجام تشريفات عروسي طوري كه خاطره انگيز باشد، آرزوي هر عروس و دامادي است. جشن هاي عروسي زيبا و به يادماندني چند نكته مشترك دارند كه در اين قسمت به مهمترين آنها مي پردازيم. اگر شما در اجراي تشريفات عروسي خود اين نكات را رعايت نماييد، بدون شك عروسي شما هم در رديف عروسي هاي زيبا و خاطره انگيزي قرارخواهد گرفت كه در ذهن ميهمانان باقي مي ماند.

تشريفات عروسي و نكات كليدي آن

برگزاري موفق تشريفات مجالس، معمولا آسان نيست و نياز به صرف وقت و انرژي و برنامه ريزي دارد. از آنجا كه اكثر دختر و پسر ها فقط يك بار عروسي مي كنند، بنابراين شايد تجربيات برگزاري موفق تشريفات عروسي، در بين آشنايان شما انگشت شمار باشد. شما نكاتي كه در اين قسمت مطالعه خواهيد كرد، نتيجه بررسي صدها عروسي موفق است. بنابراين كمك شاياني به شما خواهد كرد.

بهتر است تاريخ برگزاري جشن عروسي خود را آخر هفته قرار دهيد

ممكن است مجبور باشيد هزينه بيشتري براي تالار يا باغ عروسي خود بپردازيد اما ارزش آن را دارد. اگر پنج شنبه شب نشد، جمعه شب را انتخاب نماييد و يا يك شب كه فرداي آن تعطيل است را در نظر بگيريد. برگزاري عروسي در چنين زماني باعث مي شود كه مهمانان شما به موقع در عروسي شما حاضر شده و به خوشحالي تصميم بگيرند كه بعداز ظهر تعطيل خود را در مجلس جشن عروسي و شادي شما شركت كنند. معمولا جشن عروسي بعداز ظهر آغاز خواهد شد و تا پاسي از شب ادامه خواهد داشت. اگر فردا تعطيل باشد، همه با خيال راحت به شادي و پايكوبي در مراسم عروسي شما خواهند مي پردازند و تا آخر مراسم، مهماني را ترك نخواهند كرد.

كيفيت كترينگ و تهيه شام عروسي مهم است

ميهمانان شما انتظار دارند در بزرگترين شب زندگي شما، خوب و مناسب پذيرايي شوند و كترينگ عروسي و تهيه شام، مهمترين قسمت تشريفات عروسي شماست. كيفيت منوي غذا بايد مناسب باشد و در كنار آن دسر و نوشيدني هاي مناسب نيز مهم هستند. اگر كمي از گوشه و كنار منوي غذا و مخلفات آن براي صرفه جويي در هزينه ها، بزنيد موردي ندارد در عوض مي توانيد مطمئن شويد كه غذاي اصلي از كيفيت مناسبي برخوردار است. اگر مشكل بودجه داشتيد، توصيه مي كنيم كه ميهمان كمتري دعوت كنيد اما از كيفيت شام كم نكنيد. دعوت كردن كليه اقوام و دوستان و آشنايان، مرسوم نيست. بهتراست از دعوت كردن برخي از مهمانان به مراسم عروسي خود صرف نظر كنيد در عوض به مهمانان كمي كه دعوت كرده ايد، بهترين سرويس را ارايه دهيد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۸:۱۴

دانلود آهنگ جديد حميد عسكري به نام فاز فراموشي

Download New Music By Hamid Askari Called Faz Faramoshi

دانلود آهنگ حميد عسكري به نام فاز فراموشي با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه جديد فاز فراموشي حميد عسكري

به زودي از

دانلود فول آلبوم حميد عسكري با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در تب ترانه

براي دانلود آهنگ حميد عسكري به نام فاز فراموشي به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

حميد عسكري

 خواننده محبوب و دوست داشتني پاپ توانست در دنياي موسيقي غوغايي به پا كند . او با احساس و دلش زندگي مي كند .
حميد عسكري متولد ۲۰ مهرماه ۱۳۵۷ است در شيراز به دنيا امده و بزرگ شده اصفهان است. موزيك جديد او به نام فاز فراموشي به زودي از تب ترانه منتشر خواهد شد!

 

دانلود آهنگ حميد عسكري به نام فاز فراموشي

 

متن آهنگ جديد فاز فراموشي حميد عسكري

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۶:۱۶:۱۲

ساندويچ پانل سقفي ماموت

محل پروژه : بندر ماهشهر – جده هنديجان –شهرك صنعتي

تاريخ اجراي پروژه : ۱۲/۱۰/۹۵

سقف سوله از نوع ساندويچ پانل سقفي :   ۶۰۰ مترمربع

ديوارهاي جانبي سوله از نوع ساندويچ پانل ديواري : ۳۷۰  مترمربع

پوشش سوله از ساندويچ پانل سقفي ماموت با دولايه ورق آلوزينگ برنگ سفيد و عايق پلي اورتان بضخامت ۵ سانت و اجراي ديوارهاي جانبي از نوع ساندويچ پانل ديواري ماموت و فلاشينگ هاي رنگي توسط نمايندگي ۵۰۰۵  ماموت علي شاه محمدي طراحي و نصب گرديد.

 

ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
ابزارک هاي وبلاگ