در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
bamana
درباره من
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری:
  پسورد:

عضویت در سایت
bigrich supermarketing bazar nilshop marketingcenter marketing hamyar bigdata data208 afzayeshbazdidsite digital-world109 haminshekli bigdata
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی:

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۱:۳۰

دكوراسيون مغازه شال و روسري: همان طور كه مي دانيد دكوراسيون مغازه نقش بسيار مهمي در جذب مشتريان و در نتيجه درآمد آن مغازه خواهد داشت. ما در اين مقاله راهنماي دكوراسيون مغازه شال و روسري را براي شما ارائه خواهيم داد.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

در بهترين حالت بايد مالك مغازه ي خود باشيد، معمولا مغازه هاي مناسب با پاخور خوب خيلي در دسترس نيستند يا خود مالك آن ها از آن استفاده ميكنند و يا مستاجر قبلي آن به راحتي از آن صرفه نظر نخواهد كرد. يا اينكه آشنايان و اقوام مالك مغازه را از آن خود ميكنند، يا امكان دارد مالك هر سال هنگام تمديد فشار زيادي به مستاجر وارد كند. البته درصد بسياري از مغازه داران مالك نيستند و نكات بالا نبايد شما را دلسرد نمايد.

چند نكته ي بسيار مهم در دكوراسيون داخلي مغازه شال و روسري كه مشتري را به خريد از آن مغازه ترغيب مي كند در درجه اول دكور زيبا مي باشد كه شامل قفسه هاي مرتب و تميز و چيدمان صحيح آن است. به طوري كه حد اقل قسمتي از تمامي شال و روسري ها براي مشتريان پس از وزود قابل رويت باشد. در درجه دوم نور پردازي مناسب است. نور پردازي فقط پر نور بودن مغازه نيست! بلكه نور پردازي صحيح تابش مناسب و كافي نور به قسمت قفسه ها، دكور، ويترين، اتاق پرو و آينه ها است بدين منظور مي توانيد از نور هاي متمركز و لامپ هاي كم مصرف مانند هالوژن هاي كم مصرف استفاده كنيد. مشتريان بايد نور مناسبي براي ژرو شال و روسري كه انتخاب مي كنند در دسترس داشته باشند. نكته سوم بوي خوش و دماي مناسب فضا است و مخصوصا در فصل گرما و سرما.

دكوراسيون مغازه شال و روسري

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۱:۱۳

برگزاري مراسم بله برون: بله بران يا همان بله برون در تشريفات عروسي مراسمي است كه معمولاً پس از خواستگاري و زماني كه عروس خانم جواب بله را به خانواده داماد مي دهد، برگزار مي شود. اين مراسم تشريفاتي تر، مفصل تر و پر سر و صداتر از خواستگاري برگزار مي شود. بله برون اصول اوليه خود را دارد و تمام قول و قرارها مانند مهريه در آن مشخص مي شود.

برگزاري مراسم بله برون

براي اين برگزاري اين مراسم بهتر است اقوام درجه يك خود را دعوت كنيد البته بدون حضور بچه ها، زيرا بودن آن ها در مراسمي كه قرار است در آن تاريخ عقد و عروسي و مهريه و … مشخص شود خيلي مناسب نيست و امكان بروز مشكلات زيادي پيش مي آيد. اقوامي مانند خواهر و برادر با همسرانشان، پدر بزرگ و مادر بزرگ ها، عمه، خاله، دايي، عمو جزو ميهمانان اصلي اين مراسم هستند. لزومي ندارد در اين مراسم دخترخاله و پسرخاله ها و … حضور داشته باشند.

گل و شيريني و نشان

در تشريفات مجالس بله برون خانواده ي داماد بايد گل، شيريني، پارچه چادري و انگشتري به عنوان نشان نامزدي براي عروس تهيه كنند. البته بعضي از خانواده ها در اين روز وسايلي مانند پيراهن، روسري و كيف هم براي عروس شان به عنوان هديه تهيه مي كنند كه البته جز رسوم اصلي نيست. اگر عروس خانم با ميزان مهريه تعيين شده با توافق طرفين موافق باشد، جواب بله را مي دهد و در اين زمان است كه مهمانان جعبه ي شيريني كه آقا داماد و خانواده اش آورده اند را باز مي كنند و مي چرخانند. پس از آن مادر يا خواهر داماد مي تواند انگشتر نشان را در دست عروس خانم كند و پارچه ي چادري كه براي او هديه آورده اند را روي سر او بيندازد.

دفترچه بله برون

برگزاري مراسم بله برون

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۰:۵۲

مروري بر ساندويچ پانل: ساندويچ پانل يا پنل كمپوزيت آلومينيوم و همچنين مصالح كمپوزيتي آلومينيومي از تركيبات سبك و مركبي تشكيل شده است كه از دو طرف به دو لايه محدود شده است و در ميان آن يك لايه عايق قرار دارد(همانند يك ساندويچ همبرگر كه نان آن همبرگر را از دو طرف پوشانده است) اين عايق نرم و انعطاف‌ پذير است. ساندويچ پانل‌ ها از موادي مانند پلي اورتان، پلي استايرن، پشم سنگ و پشم شيشه توليد مي‌شوند.

كاربرد ساندويچ پانل

استفاده از ساندويچ پانل در انواع سرد خانه‌ ها و صنايع برودتي، دفاتر كارگاهي، درمانگاه صحرايي، سرويس بهداشتي، نمازخانه و محيط آموزشي، تعميرگاه سيار، پست نگهباني، ويلاهاي يك و دو طبقه، واحدهاي امدادي در زمانهاي بحراني مانند زلزله ساخت انواع سوله، ديوار و سقف سالن‌ هاي توليد، ساختمان‌ هاي اداري و هتل‌ ها، كانكس، كانتينر ها كاربرد دارد. ساندويچ پانل در مخازن چند جداره، پوشش سوله انبارها، خانه‌ها و ويلاهاي، ساندويچ پانل در صنايع، پوشش سوله، باشگاه و سرد خانه، واحدهاي امدادي در زمانهاي بحراني مانند زلزله ساخت انواع سوله، مسكوني، انبار غلات، مدارس و درمانگاه‌ هاي سيار، سردخانه گوشت و لبنيات، خانه‌ هاي سيار و كاروان‌ ها، استخرهاي سرپوشيده و سالن‌ هاي ورزشي، ديوار و سقف ساختمان‌ هاي صنعتي، ديوار و سقف كاذب و ديوار تقسيم داخلي و اتاق‌ هاي اداري در كارخانه‌ ها مي‌باشد. همچنين ساندويچ پانل‌ ها كاربردهاي گوناگوني ديگري هم در صنايع مختلف دارد از جمله ساخت كانكس، كانتينر، كانكس‌ هاي يخچال دار ثابت و متحرك، سازه و خانه پيش ساخته، كمپ‌ ها اسكان موقت، سوله، سازه فلزي، سازه فضايي، انبار و بارانداز، مجتمع‌ هاي ورزشي، كارخانه صنعتي و توليدي، سردخانه‌ هاي صنعتي و نيمه صنعتي.

مشخصات ساندويچ پانل

نوع و ضخامت ورق مورد استفاده: ورق الوزينگ(روي و آلومينيم)، گالوانيزه و آلومينيوم پيش رنگ شده به ضخامت ۰/۵ الي ۰/۷ ميليمتر در رنگ‌هاي متنوع و از نوع سوپر پلي استركوره‌اي به ضخامت ۲۵ ميكرون در قسمت بيرون و ۷ مكرون در رنگ پرايمر كوره‌اي از داخل در محل اتصال ورق با فوم.(چسبندگي فوم به ورق)

 • نوع پوشش ساندويچ پانل: دورو ورق، يكرو ورق يكرو فويل، يكرو ورق نايلون، يكرو ورق يكرو كاغذ، دورو نايلون، دورو كاغذ، دورو فويل.
 • نوع فوم ساندويچ پانل: پلي اورتان سخت با دانسيته ۲+۴۰ كيلوگرم بر متر مكعب.
 • مدل‌ها: DND صاف – RPO پيچ مخفي بدون شيار – RP1 پيچ مخفي ميكروويو – RP2 پيچ مخفي شيار ريز – RP3 پيچ مخفي شيار درشت

ضخامت ساندويچ پانل

پانل‌ ها در ضخامت ۴ الي ۲۵ سانتي‌ متر و بر حسب سفارش توليد مي‌گردد. ساندويچ پانل‌ ها از ۵ لايه تشكيل مي‌ شود، لايه محافظ دروني و بيروني بوده و دو لايه چسب مخصوص كه جهت اتصال لايه‌ هاي محافظ بيروني و عايل پلي يورتان بكار برده مي‌ شود فوم داخل ساندويچ پانل‌ هاي نيز از جنس فوم پلي اورتان با دانسيته ۴۰ كيلوگرم بر متر مكعب مي‌ باشد.

رنگ ساندويچ پانل

ساندويچ پانل در ۱۲ طيف رنگي مختلف ازجمله سفيد، آبي، قرمز، نقره‌اي، طوسي، كرم، سبز، يشمي، زرد، بنفش نوليد مي‌شود.

نصب ساندويچ پانل

از آنجايي كه براي سازه‌هاي ساخته شده با ساندويچ پانل مواردي مانند عايق حرارتي و صوتي، مقاومت در برابر رطوبت، ضد احتراق و حفظ زيبايي از اهميت بالايي برخوردارند، بايد نكات زير در نصب پانل مورد توجه قرار گيرد

 • اتصال پانل به ساختمان و تمامي نقاط اتصال پانل‌ ها به يكديگر در گوشه‌ ها توسط فلاشينگ با ضخامت ۱ تا ۲ ميليمتر صورت پذيرد.
 • درزبندي پانل‌ ها توسط چسب پلي يورتان انجام گيرد.
 • جهت كاهش پرت پانل‌ ها به محل قرار گيري پانل‌ ها، فاصله بين ستون‌ ها، ارتفاع پانل‌ ها و … توجه شود.
 • جهت نصب پانل‌ ها از پيچ واشر دار مخصوص استفاده گردد. همچنين به گام و ارتفاع پيچ‌ ها هم توجه شود.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۰:۲۲

Compatibility-with-different-browsers-Site-Templates-VEBEET استفاده از Css Reset براي سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف

 

سازگاري قالب سايت با مرورگرهاي مختلف موضوع بسيار مهمي مي باشد. امروزه يكي از چالش ها و مشكلات پيش رو براي طراحان وب سازگاري و نمايش صحيح وب سايت طراحي شده بر روي مرورگرهاي مختلف (كروم، فايرفاكس و سافاري و … ) مي باشد. و طراحي وب سايت به طوري در تمام مرورگر ها به يك شيوه نمايش داده شود (Cross Browser) يك امتياز ويژه براي طراحان وب است. برخي از طراحان اين مشكل را با افزودن  سنگين و پيچيده در لابه لاي فايل هاي استايل خود (Css) برطرف مي سازند كه بسيار پيچيده و همچنين زمان بر مي باشد. براي برطرف سازي اين مشكل تكنيكي به عنوان استفاده از   CSS Reset وجود دارد كه از محبوبيت بالايي بين طراحان سايت برخوردار است. با آموزش Css با ما همراه باشيد.

Css Reset نمايش صحيح سايت در مرورگر هاي مختلف

همان طور كه مي دانيم كد هاي HTML  بدون شيوه نامه Css  كاملا به هم ريخته و در واقع بدون هيچ گونه استايلي مي باشد. اما پس از نوشتن كد هاي استايل Css  يك قالب با چينش منظم و استايل مورد نظر را خواهيم داشت. اما بدون استفاده از فايل css reset قالب مورد نظر در مرورگرهاي مختلف داراي نمايش و چينش متفاوت در قسمت هاي مختلف پوسته خود مي باشد. در مرور گر ie گاهي اين تفاوت ها به قدري زياد است كه به هم ريختگي در چينش سايت مشاهده مي شود. گهي طراحان سايت از هماهنگ كردن قالب خود در اين مرورگر صرفه نظر مي كنند! اما مي توان به منظور يكسان نمودن حالت پيش فرض نمايش سايت در تمامي مرورگرها از كد هاي css reset استفاده نمود.

كد CSS Reset چگونه كار مي كند؟

css reset مجموعه اي از كد هاي استايل به زبان برنامه نويسي Css  مي باشد كه در آن تمام استايل هاي پيش فرض و يكسان عناصر و تگ هاي HTML  كه در مرورگر هاي مختلف به شكل متفاوت ديده مي شود قرار گرفته است. پس از استفاده از كد هاي Css reset استايل قالب به صورت پيش فرض در تمامي مرورگر ها چينش و نمايش يكساني پيدا مي كند و طراح پس از آن كد هاي استايل Css  مد نظر خود را نوشته و قالب خود را شكل مي دهد. تنها نكته اي كه بايد به آن توجه نمود اين است كه قسمت دستور line-heightرا از كدهاي css reset حذف و مقدار فاصله خطوط مد نظر خود را در كد هاي Css  خود قرار دهيد. ما براي شما اين كد ها را قرار داده ايم كه مي توانيد آن را به راحتي در كپي نموده و در ابتداي فايل Css  خود قرار دهيد.

 

همچنين مي توانيد فايل reset.css  را دانلود كرده و آن دا در پروژه خود در فولدر css خود قرار دهيد و سپس آن ا با نوشتن كد زير در ابتداي فايل Css خود فراخواني نماييد.

@import url(reset.css);

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۵:۴۰

همه چيز در مورد ساندويچ پانل سقفي: همانطور كه از نام اين نوع ساندويچ پانل سقفي پيداست براي انواع سقف ها مورد استفاده دارند و در كشور عزيزمان ايران كارخانه هاي بسياري وجود دارد كه داراي سوله هستند و هركدام به نوبه خود كاربري خاصي دارند. هرطور كه فكر كنيد مانند يك پوشش براي سازه هايي كه به صورت يكپارچه يا پيش ساخته هستند كه آشنايت بسياري به آنها داريم و براي اجراي ساندويچ پانل سقفي بايد نهايت دقت را به عمل آورد و اين قضيه كاملا براي هر كارفرمايي قابل لمس است اگر شما در روند اجرا با نيروي غير حرفه اي برخورد كنيد اين اشخاص ضرر زيادي را ناخواسته به مجموعه ميرسانند و حتي ميتوان گفت كه يك ميليمتر از ساندويچ پانل را اگر جا به جا برش دهيم خصارت سنگيني را به بار مي آورد و شايد جبران ناپذير باشد.

انواع ساندويچ پانل سقفي

 • ساندويچ پانل سقفي سه گام
 • ساندويچ پانل سقفي پنج گام

نحوه اجراي ساندويچ پانل سقفي

 • عايق تمامي عوامل محيطي مانند سرما، گرما، صوت، رطوبت باشد.
 • در مقابل باد نيز مقاومت نشان دهد.
 • ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدن باشد.
 • در مقابل مواد شيميايي كاملا مقاوم باشد.
 • نبايد در صورت بروز زلزله، رانش و عوامل غير منتظره واكنش دهد و بايد مقاومت نشان دهد.
 • پس از نصب، ممكن است در مكان مورد نظر هر گونه از حشرات موذي زيست كنند ، پس مي بايست ساندويچ پنل سقفي در برابر اين گونه مشكل كاملا مقاوم باشد.

قيمت ساندويچ پانل سقفي

مرحله سوم: پوشش پشتي پانل است كه باز هم از ورق گالوانيزه به صورت رنگي يا بدون رنگ و يا حتي مي توان از جنس آلومينيوم با ضخامت هاي متفاوت و نيز لايه هايي از كاغذ مخصوص كرافت با فويل آلومبنيومي استفاده نمود.

ابعاد ساندويچ پانل سقفي

 • هزينه اي كه براي پانل سقفي صرف مي شود نيز بايد مقرون به صرفه باشد.
 • پانل سقفي در رنگ هاي متفاوت و مرتبط با مكان مورد نظر و هم چنين طبق سليقه مشتري گرامي است.
 • قابل بازيافت هستند.
 • به آساني و به سرعت حمل و نقل ميشوند.
 • به راحتي نصب و اجرا ميشوند.
 • قابل شست و شو بودن يكي از مهم ترين خصوصيت پانل سقفي است.
 • ساندويچ پانل سقفي ، وزني سبك داشته و نيز بسيار بهداشتي ساخته شده است

مشخصات فني ساندويچ پانل سقفي

ورقهاي ساندويچ پانل از مشخصات خاصي تشكيل شده اند كه ساندويچ پانل سقفي داراي ضخامتي ۵ ميليمتري الي ۷ ميليمتري ميباشد كه از آلوزيك تشكيل شده كه موارد گرد آورنده الوزيك از جنس روي و آلومينيوم ساخته و رنگ بيرون اين محصول از رنگ كوره اي پلي استر ۲۵ ميكروني درست شده است.

فروش ساندويچ پانل سقفي

عزيزاني كه به دنبال ساندويچ پانل سقفي هستند ميتوانند با ما تماس بگيرند و پس از طي كردن روند قرارداد كارشناسان به محل مورد نظر مراجعه نموده و متراژ مورد نظر بررسي شده و روند تكميل كردن سقف شما انجام ميشود.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۵:۱۶

دانلود آهنگ جديد سالار عقيلي به نام مهر ايران

Download New Music By Salar Aghili Called Mehr Iran

دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸

به همراه جديد مهر ايران سالار عقيلي

ترانه : حميدرضا صمدي , آهنگ و تنظيم : بابك زرين

ميكس و مسترينگ : ميلاد فرهودي

منتشر شد!

دانلود فول آلبوم سالار عقيلي با بالاترين كيفيت ۳۲۰ و ۱۲۸ در

براي دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران به ادامه مطلب مراجعه كنيد…

سالار عقيلي - مهر ايران

خواننده موسيقي سنتي ايراني است. موزيك جديد او به نام مهر ايران يك اثر حماسي ارزشي است. تب ترانه شما را به شنيدن اين موزيك زيبا دعوت مي كند!

دانلود آهنگ سالار عقيلي به نام مهر ايران 

 

متن آهنگ جديد مهر ايران سالار عقيلي

اين سرزمين گنجينه اي در خويش دارد
با عشق راه روشني در پيش دارد
فرداي روشن سهم ما از مهربانيست
مهر الهي لحظه اي از ما جدا نيست
ما مهر ايران را درون سينه داريم
با مهرباني الفتي ديرينه داريم
تا مهر ايران در دل ما جاودان است
آينده ي اين سرزمين هم عاشقانست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
♫♫♫♫♫♫
ما وارث پاكي سفير عشق هستيم
ما جلوه هاي بي نظير عشق هستيم
با رويش باور گلستان جهانيم
گويي پلي بين زمين و آسمانيم
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست
تا مهر ايران در ريشه ي ماست
آرامش اين سرزمين انديشه ي ماست

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۴:۵۰

فيلم عروسي: شب عروسي معمولا براي هر فردي تنها يك بار انجام مي شود و تمام عروس و داماد ها دوست دارن كه مراسم به ياد ماندني داشته باشند. فيلم عروسي نقش مهمي در يادآوي خاطره ي عروسي براي آن ها دارد بنابراين بسيار مهم است. فيلم عروسي را مي توان با روش هايي جذاب تر نمود. اول در مرحله فيلمبرداري است كه بايد در آن قسمت به نورپردازي، تزئينات فضا، آرايش، لباس عروس و داماد، موسيقي و جلوه هاي ويژه دقت خاصي نمود. در مرحله بعد از فيلمبرداري هم كارهاي ويرايش و ميكس روي فيلم انجام مي شود.

تزئينات داخلي فضا

فضايي كه تشريفات عروسي براي برگزاري مراسم در اختيار عروس و داماد ها قرار مي دهد، بايد زيبا باشد. تزئينات داخلي، گل آرايي، نورپردازي، رنگ آميزي، دكور ميز و صندلي ها و …. نقش بسزاييدر زيبايي فضا دارد. از طرفي ديگر فيلم عروسي هم با وجود يك فضاي زيبا و تزئين شده ديدني تر خواهد شد.

انتخاب موزيك عروسي

موسيقي يكي از عناصر بسيار مهم براي جذابيت بيشتر فيلم عروسي مي باشد. اما نوع موسيقي بايد مطابق با فضايي كه فيلمبرداري در آن انجام مي شود، انتخاب شود. به طور مثال براي قسمت پايكوبي موسيقي هاي شاد كاربرد دارد. در حالي كه براي قسمت قدم زدن عروس و داماد يك موسيقي آرامش بخش بهترين گزينه مي باشد.

شفاف كردن فيلم

اگر قسمتي از فيلم شفاف نيست، مي توان با استفاده از نرم افزار گرافيكي اين قسمت ها را شفاف تر نمود. و همين طور اگر دوربين در دست فيلمبردار به هنگام تصويربرداري بلرزد، فيلم خراب مي شود. اما با استفاده از امكانات نرم افزار مخصوص گرافيكي تدوين فيلم مي تواند براحتي لرزش را از بين برد.

شما مي توانيد مسئوليت تمام كارهايي كه گفته شد را به يك تشريفات مجالس يا موسسه تشريفات عروسي كه تخصص لازم را در ارائه اين موارد داشته باشد واگذار نماييد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۴:۲۷

دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي: مي دانيد كه مهم ترين مسله اي كه باعث حضور مشتريان در آتليه و استديو عكاسي شما مي شود، استفاده از ابزار مناسب براي انجام عكاسي و دكوراسيون داخلي فضاي آتليه مي باشد، در واقع شما اين امكان را داريد كه امتياز خود را در بين رقيبانتان افزايش داده و به عنوان يك عكاس حرفه اي مطرح شويد.

دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي

لبته فراموش نكنيد كه شما به عنوان عكاس بايد طوري كار كنيد كه مشتري جذب آتليه عكاسي شما شود و با برخوردي مناسب، مشتري را به عقد قرار داد تشويق نماييد و با استفاده از تكنيك و ابزار عكاسي حرفه اي، بهترين عكس برداري را براي مشتريانتان انجام دهيد. اما نكته اصلي اين است كه همه اين امكانات را بايد در فضايي فراهم نماييد كه مورد پسند مشتري ها باشد. بنابراين طراحي دكوراسيون داخلي آتليه عكاسي بسيار مهم بوده و مي توان گفت كه اگر در طراحي دكور آتليه يا استديو عكاسي خود از دكور شيك و مدرن استفاده كنيد، مشترياني بيشتري نسبت به گذشته جذب خواهيد نمود.

در هنگام طراحي دكوراسيون داخلي فضاي آتليه حتما از طراحان حرفه اي كمك گرفته و سعي نماييد به فضاي كاري خودتان تم هنري ببخشيد. استفاده از متريال نوين براي دكوراسيون داخلي فضاي آتليه عكاسي باعث ايجاد فضايي شيك و شده و دكوراسيون داخلي مدرن خواهيد داشت. ابنابراين پيشنهاد مي شود براي اينكه عكس هاي متفاوتي خلق كنيم، از ديوارپوش هاي سه بعدي به عنوان تم استفاده كنيم و زيبايي عكس هاي خود را دو چندان كنيم.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۴:۰۳

سئو تكنيكال سايت داراي اهميت بسيار بالايي بر روي افزايش رتبه سايت مي باشد. پس از معرفي الگوريتم هاي رتبه بندي گوگل در مبحث سئو و بهينه سازي سايت، اصول سئو سايت دستخوش تغييرات زيادي شد. پس از آن اهميت محتواي وب سايت ها بسيار افزايش يافت و بازاريابي محتوايي در سايت ها و شبكه هاي اجتماعي به شدت روي كار آمدند. اين به اين دليل بود كه ديگر موتور جستجوگر گوگل اهميت بسيار زيادي به كيفيت محتواهاي توليدي مي داد. بعد از آن بازاريابان بيشتر به حوزه توليد محتوا پرداخته و بيشتر از اين طريق به سئو سايت خود مي پرداختند. اما اين در حالي است كه اگر يك وب سايت از لحاظ كد نويسي داراي مشكل باشد و اصول سئو در آن رعايت نشده باشد هر چقدر هم كه محتواي با كيفيت توليد كند، فايده اي نداشته و مطالب در موتور هاي جستجو ايندكس نمي شوند و بازديد مناسب خود را كسب نخواهند نمود.
بنابراين زماني كه يك وب سايت داراي مشكلات تكنيكال باشد كاربران خود را از دست مي دهد زيرا آن ها در جنين سايتي سردرگم شده و حتي ممكن است عمليات خريد را ترك نموده و منصرف شوند. ما بايد يك تجربه ي كاربري اصولي و با كيفيت به آن ها ارائه دهيم.

كد هاي كلاس ۴xx مربوط به خطاي HTTP از طرف كاربر بوده و كدهاي كلاس ۳ xx به جهت تغيير مسير استفاده مي شود.به طور مثال زماني كه با كد ۴۰۴ مواجه مي شويم يني صفحه ي مورد نظر را در دسترس نداريم. بهترين راه به منظور كاهش كدهاي وضعيت HTTP، به روز رساني تمامي صفحاتي از سايت مي باشد كه كدهاي وضعيت ۴۰۴, ۳۰۱, را دارا مي باشند.  اين كار باعث مي شود كه محتواي شما به خوبي ايندكس شده و هر زمان كه كاربر روي لينك مورد نظر كليك مي كند با خطاي ۴۰۴ مواجه نشود.

روش رايج براي افزايش سرعت بارگزاري وب سايت ها وجود دارد :

 • فشرده سازي كدهاي CSS،  HTMLو CSS
 • بهينه سازي تصاوير
 • استفاده بيشتر از خاصيت كش مرورگر

بنابر اين وضعيت سئو تكنيكال اهميت بالايي در افزايش ترافيك ورودي به سايت از گوگل و افزايش رتبه سايت دارد بنابراين بهتر است آن ها را مرتبا كنترل نماييد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۰۳:۴۲

امروزه با افزايش تقاضاي انرژي در نتيجه صنعتي شدن كشورها و رشد جمعيت، مصرف منابع نفت و گاز شدت يافته است. ازسوي ديگر، روش هاي متداول و سنتي توليد ذخاير، ديگر مانند گذشته پاسخگوي كامل اين نيازها نيست. ازاينرو، لزوم استفاده از فناوري هاي جديد در صنايع نفت و گاز احساس مي شود.

به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق: رعايت و حفظ HSE يكي از اصول توسعه پايدار كشورها مي‌باشد؛ هدف نهايي هر يك از اين سه موضوع، حفظ سلامت و زندگي انسان است و در نظر گرفتن توام اين سه موضوع منجر به بهره‌وري بيشتر مي‌شود؛ يك سيستم مديريت بهداشت، ايمني و محيط‌زيست زماني مي‌تواند موفق باشد كه رويكرد پيشگيرانه در مورد حوادث و بيماري‌هاي شغلي و خسارت‌هاي زيست‌ محيطي داشته باشد؛ به مانند هر سيستم مديريتي ديگري، فرهنگ‌سازي مناسب از HSEMS منجر به سهولت پياده‌سازي و كارايي آن مي‌گردد؛ از آنجايي كه پيمانكاران نقش مهمي در انجام پروژه‌هاي عظيم نفت و گاز كشور دارند لازم است كه به امور HSE اين گروه توجه ويژه‌اي گردد؛ در تمام شركت‌هاي نفتي دنيا توجه به موضوع HSE از اولويت‌هاي اجتناب ناپذير مي‌باشد به طوري كه بدون اجراي اين مديريت، عملا مشروعيت فعاليت‌هاي آنها زير سوال مي‌رود و ضروري است كه در صنايع نفت و گاز كشور ما هم با الگوبرداري از اين شركت‌ها به اين مهم توجهي بيش از گذشته گردد.

 • مباحث زيست محيطي و HSE بالادستي صنعت نفت و گاز
 • مديريت و بهينه سازي مصرف انرژي در تجهيزات بالادستي صنعت نفت و گاز
 • مديريت سرمايه گذاري و تامين تجهيزات بالادستي صنعت نفت و گاز
 • امور حقوقي و قراردادهاي بالادستي صنعت نفت و گاز
 • و كليه موضوعات مرتبط با محيط زيست و صنايع نفت و گاز و پتروشيمي

در مجله حريق مي خوانيد:

– ارتقاي توانمندي علمي و فني كشور در ذخيره‌سازي زيرزميني نفت و گاز

– ارزيابي ميزان توانمندي داخلي به‌ منظور طراحي و اجراي طرح‌ هاي ذخيره‌سازي زيرزميني نفت و گاز

– شناخت نيازها و چالش‌ هاي پيش روي ذخيره‌سازي

– ايجاد بستر مناسب براي هم‌انديشي متخصصين و علاقه‌مندان اين حوزه

 

ادامه مطلب

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
ابزارک هاي وبلاگ