در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
bamana
درباره من
موضوعات
موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری:
  پسورد:

عضویت در سایت
bigrich supermarketing bazar nilshop marketingcenter marketing hamyar bigdata data208 afzayeshbazdidsite digital-world109 haminshekli bigdata
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی:

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۰:۰۳

دكوراسيون داخلي بر مبناي اصول فنگ شويي: دكوراسيون داخلي منزل شما مي تواند بسيار منحصر به فرد و شيك باشد.در حال حاضر اهميت و تاثيرات مهم و مثبت فنگ شويي در دكوراسيون داخلي بر سبك زندگي و كيفيت و حتي احساس انسان مبحثي است كه بيش از پيش فراگير شده است و مورد توجه مردم قرار مي گيرد.در واقع نمي توان منكر تاثيرات مفيد و مثبت اصول فنگ شويي در طراحي دكوراسيون منزل شد و از كنار انرژي مثبت و سازنده اي كه با رعايت اصول فنگ شويي به دست مي آيد ساده گذشت. فنگ شويي قادر است تا با جاري كردن انرژي هاي مثبت در شريان خانه شما احساس آن را تعديل و تلطيف نمايد.باشكلي محسوس به خلق هارموني و تعادل در فضا ي محيط شما كمك نموده و به هر چه زيباتر و دوست داشتني تر شدن طراحي دكوراسيون خانه شما موثر ميباشد.در اين بخش قصد داريم براي رسيدن به طرحي زيبا و منحصر به فرد و شيك در دكوراسيون داخلي به نكات مهمي درباره فنگ شويي بپردازيم. با رعايت اين نكات مي توانيد محيطي زيبا و متعادل را براي خود و افراد خانواده تان ايجاد نماييد.

نظريه فنگ شويي در مورد رنگ

فنگ شويي رنگ هاي مشخصي را به منظور استفاده به عنوان رنگ هاي مخصوص در فضاهاي مختلف به شما تحميل نمي نمايد.به طور كل از نظر فنگ شويي بايد در هر مكاني مناسب ترين رنگ براي ان به جهت  طراحي دكوراسيون تجاري و يا غير تجاري ان استفاده نمود.به طور مثال اگر هدف دكوراسيون شركت بود قطعا بايد با توجه به نوع مراجعه كنندگان و هدف آن شركت از رنگ هاي مناسب استفاده نمود.اما در اتاق نشيمن كه محل اجتماع ميهمانان و يا افراد منزل است مي توانيم از رنگ هاي سر زنده تري استفاده كنيم.

ور پردازي مناسب

راز يك فنگ شويي موفق بر مي گردد به نوع نور پردازي كه قرار است در آن محيط انجام شود. اگر شما تمام نكات فنگ شويي را  براي طراحي دكوراسيون اداري و يا دكوراسيون منزل  يا دكوراسيون مغازه و يا هر طراحي دكوراسيون ديگري استفاه نماييد. اما در نهايت توجهي به نور پردازي آن نداشته باشيد و يا ساده از كنار آن عبور كنيد مي توان گفت در واقع تمام زحمات خود را به هدر داده ايد و در نهايت براي شما نتيجه مطلوبي در بر نخواهد داشت.نبايد اجازه بدهيد هيچ كنجي تاريك و بدون نور باقي بماند چرا كه كنج هاي تاريك و كم نور جايگاه توليد انرژي هاي منفي و راكد هستند.بهتر است كه سعي كنيد نور پردازي در فضا طوري انجام شود كه سايه هاي متعدد از اجسام را توليد نكند.در واقع فضايي روشن و واضح بدون هر گونه سايه را ايجاد نماييد.مي توانيد براي رسيدن به اين حالت از آينه ها براي ايجاد شفافيت بصري و درخشش استفاده نماييد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۹:۳۹

پس از طراحي سايت نوبت به انجام سئو و بهينه سازي سايت خواهد رسيد. يكي از الزامات يك وب سايت براي بهتر ايندكس شدن در موتور هاي جستجو گر نقشه سايت يا همان سايت مپ xml) ) سايت مي باشد. سايت مپ زبان نشانه گذازي قابل توسعه سايت بوده و فايلي است متني كه تمام آدرس هاي سايت و همچنين اطلاعات متا براي هر آدرس از سايت مانند درجه اهميت آن، به روز رساني ها و ارتباط آن با ديگر صفحات در آن موجود مي باشد. نقشه سايت كمك مي كند تا صفحات سايت شما در موتور هاي جستجو، بهتر ايندكس شود. به اين صورت كه براي ربات موتورهاي جستجو نقشه راهنما را ايفا كرده و به شناسايي هر چه سريعتر و بهتر صفحات شما و اطلاع از تغييرات صفحات سابق به شما كمك مي كند. فايل نقشه سايت داخل پوشه اصلي فايل‌ها در هاست قرار مي گيرد.

تگ هاي استفاده شده در ايندكس نقشه سايت

 • هر فايل ايندكي مي تواند تا ۵۰۰۰۰ سايت مپ را در خود جاي دهد.
 • <sitemapindex>  باز و بسته شدن ايندكس نقشه سايت با اين تگ انجام مي شود.
 • <sitemap>  اطلاعات مربوط به هر نقشه سايت در اين تگ قرار دارد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۹:۱۴

رچسب‌گذاري يكي از مهم‌ترين روش‌هاي پيشگيري و كنترل مخاطرات حوادث است. رشد و توسعه روزافزون مواد و محصولات صنعتي و شيميايي كه از حساسيت‌هاي حمل و استفاده فراواني برخوردارند، موجب شده تا ضرورت آشنايي و اشراف كامل آتش‌نشانان شهري و صنعتي بر جزييات عبارات و علايم بين‌المللي كالاهاي خطرناك بيش از پيش احساس شود. در روش برچسب‌گذاري (Labeling) عمدتا به كدهاي S و  R اشاره مي‌شود. مفاهيم اين كدها به شرح ذيل هستند:

الف : عبارت ايمني  (Safety Phrase)

اين عبارت معمولا با كد S بر روي برچسب ديده مي‌شود. به عنوان مثال كد اسيد سولفوريك S2-26-36 است. يعني اين ماده بايد دور از دسترس اطفال نگهداري شود. در صورت تماس با چشم‌ها، محل را با آب شستشو داده و به پزشك مراجعه شود و نهايتا در طول كار از لباس محافظ مناسب استفاده شود.

ب: عبارت خطر  (Risk Phrase)

اين عبارت معمولا با كد R بر روي برچسب ديده مي‌شود. به عنوان مثال كد اسيد سولفوريك R35 مي‌باشد. يعني اين ماده سوختگي‌هاي خورنده شديد ايجاد مي‌نمايد. در رابطه با عبارات ايمني كدهاي S به صورت ذيل تعريف مي‌شوند:

S1 – در محل امن نگهداري شود.

S2- دور ازدسترس اطفال نگهداري شود.

S3-  در جاي خنك نگهداري شود.

S4-  دور از محل زندگي نگهداري شود.

S5-  در مايعي كه توسط كارخانه سازنده توصيه شده نگهداري شود.

S5.1- آب

S5.2- نفت

S6- در گاز بي‌اثر كه توسط كارخانه سازنده توصيه شده نگهداري شود.

S6.1- نيتروژن

S6.2- آرگون

S6.3- دي اكسيد كربن

S7-  در ظرف كاملا در بسته نگهداري شود.

S8-  در ظرف كاملا خشك نگهداري شود.

S9-  در محلي با تهويه خوب نگهداري شود.

S10-  ندارد.

S11-  از نفوذ هوا جلوگيري شود.

S12-  در ظرف مهر و موم شده نگهداري شود.

S13-  به دور از مواد غذايي، نوشيدني و خوراك دام نگهداري شود.

S14-  به دور از مواد ناسازگار كه توسط كارخانه سازنده اعلام شده نگهداري شود.

S14.1-  فلزات سنگين، اسيدها، بازها

S14.2-  اكسيدكننده‌ها و اسيدها و فلزات سنگين

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۸:۲۶

تجهيزات ترافيكي در فصل زمستان: همانطور كه ميدانيد، در فصل زمستان بدليل بارش هايي كه بصورت باران و برف ايجاد مي شود، خطرات زيادي بخصوص در جاده ها صورت مي گيرد. از اين رو علاوه بر كنترل سرعت با تجهيزات ترافيكي، مي بايست به علائم ترافيكي دقت نموده و همچنين تجهيزات ترافيكي مطابق با فصل زمستان را در جاده ها برون شهري و درون شهري تغيير داد.

تجهيزات ترافيكي در فصل زمستان

اين تجهيزات ترافيكي در فصل زمستان با فصل هاي ديگر تفاوت هايي دارد. بدليل بارش هايي كه در اين فصل صورت مي گيرد بايد اين تجهيزات و علائم تغيير كرده و مناسب با همان فصل نصب گردد. در ادامه برخي از اين تجهيزات ترافيكي را در وبسايت بازار نگين رازي شرح خواهيم داد.

تجهيزات ترافيكي پاشنده ضد يخ هوشمند در سطح روسازي

اين وسيله بطور هوشمند با تغييرات سطح دما و همچنين كنترل مركزي هنگامي كه دماي هوا به زير صفر مي رسد با پاشيدن مواد ضديخ و نمك بر روي سطوح روسازي مانع از يخ زدگي جاده باعث عدم كنترل وسايل نقليه(قوسها) توصيه مي شود. در تصوير زير نمونه اي از اين تجهيزات ترافيكي كه در كشور آمريكا مورد استفاده قرار گرفته شده است نشان داده شده.

تجهيزات ترافيكي خودروها در فصل سرما

علاوه بر اينكه تجهيزات ترافيكي در جاده ها بايد قرارگرفته و فعاليت هاي آنها توسط مامورين انجام شود، خودروها نيز موظف اند تا تجهيزات ترافيكي مورد نظر را در بهمراه خود داشته باشند. اين تجهيزات ترافيكي شامل لاستيك هاي يخ شكن نيز مي شود. اين لاستيك ها كمك مي كند تا خودرو در برف دچار لغزندگي نشود. همچنين وجود شبرنگ هاي ترافيكي در خودروها الزامي است تا در صورتي كه خودرو دچار سانحه شده يا دچار نقص فني شد، از اين تجهيزات جهت روشنايي در شب ها استفاده كرده و خودروهاي ديگر از وجود اين تجهيزات ترافيكي آگاه شده و اصابتي با آن ها صورت نگيرد.

تابلوهاي (اخطاري هشداردهنده):

اين علائم و تجهيزات ترافيكي به منظور رعايت اصول ايمني توسط رانندگان، براي حفظ و سلامت خودشان و سرنشينان خودروهايشان نصب مي شود و هدف آن اخطار به رانندگان در مورد خطرات احتمالي در مسير است. گذشت از اين خطرات نياز به احتياط بيشتر از جانب استفاده كنندگان از راه دارد و ممكن است كم كردن سرعت و يا به كاربردن تدابير يكديگر لازم باشد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۱:۵۶

شركت توليدكننده سيستم‌هاي روشنايي Peli Products سمينارهاي رايگان منظمي در مورد معرفي محصولاتش را برگزار مي‌نمايد.
به گزارش مهندسي حريق، سمينارهاي اينترنتي ماهانه در مورد چراغ‌ قوه‌ هاي بي‌ خطر داراي استانداردها و گواهينامه‌ هاي بين‌ المللي، پروژكتورهاي سيار، راه‌حل‌ هاي روشنايي تخصصي، كيف‌ هاي حمل محصولات و ساير اطلاعات در خصوص محصولات Peli بحث خواهد نمود. همچنين به شركت‌ كنندگان فرصتي جهت مطرح نمودن پرسش‌ هايشان و شفاف‌ سازي مشخصات فني داده خواهد شد.

دكتر Francesco Della Mora مدير فروش Peli در قاره اروپا مي‌ گويد: “Peli يك شركت پيشرو با نوآوري‌ هاي برجسته در بازار سيستم‌ هاي روشنايي و كيت‌ هاي فوق‌ العاده، صاحب مقالات متعدد و پيشگام در فناوري‌ هاي جديد است. اين سمينارهاي اينترنتي فرصتي براي ارتباطات مستقيم و گسترده‌ تر در جهت ارائه آخرين دستاورد‌ها و ارتقاء دانش موردنياز متخصصان در حوزه ايمني مي‌ باشد.”

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۰۱:۲۹

فريم ورك طراحي سايت چيست؟

فريم ورك ها  كتابخانه هاي آماده اي مي باشند كه داراي يك چارچوب كاري منظم در زبان هاي برنامه نويسي مي باشند. و برنامه نويسان و طراحان مي توانند با فريم ورك هاي طراحي سايت در مدت زمان كمتر و با سهولت كار طراحي خود را انجام دهند. براي مثال ديگر لازم نيست براي طراحي يك سايت ريسپانسيو از مرحله اول شروع به نوشتن كد هاي سنگين و مشكل براي واكنشگرا كردن آن وب سايت نمايند كه نياز به آموزش Css زيادي دارد. در واقع فريم ورك ها اين كار را از پيش براي طراحان انجام داده اند و آن ها مي توانند به راحتي از آن استفاده نمايند. در فريم ورك هاي مختلف متد ها و كلاس هايي از قبل كد نويسي شده اند و برنامه نويسان مي تواند با استفاده از آنها خود كد هاي كمتري را نوشته و بهره وري بهتري داشته باشند.

مزاياي كار كردن با فريم ورك ها:

 • سادگي بيشتر
 • امنيت بالاتر
 • زمان كمتر
 • بهره وري بالاتر با نتيجه بهتر
 • داراي اصول مهندسي خاص
 • رفع نواقص
 • نمونه هاي بيشتر
 • پياده سازي حرفه ايي

و موارد بسيار ديگر دارد.

 

در ادامه براي شما چند مورد از پر كاربرد ترين فريم ورك ها را معرفي مي كنيم. با ما همراه باشيد.

 Bootstrap

Bootstrap امروزه يكي از معروف ترين و پر كاربرد ترين فريم ورك ها مي باشد. اين فريم ورك از مجموعه اي از ابزارهاي رايگان براي طراحي آسان صفحات وب و همچنين نرم افزار هاي تحت وب مي باشد. Bootstrap شامل كدهاي    زبان برنامه نويسي Css و HTML و توابع JavaScript  مي باشد كه به راحتي امكان ايجاد فرم ها، دكمه ها، ستون ها و المان هاي ديگر يك سايت را به صورت استاندارد فراهم مي سازد. امكان طراحي واكنشگرا به طوري كه صفحات وب به صورت هماهنگ و استاندارد در تمامي دستگاه ها نمايش داده شود، از نسخه دوم آن به بعد لحاظ شد.

Pure

Pure Framework  از جديد ترين فريم ورك ها مي باشد كه در سبك مدولار  توسط ياهو ارائه شده است.اين فريم ورك بسيار كم حجم و سريع مي باشد و تنها از زبان هاي برنامه نويسي HTML و CSS ساخته شده و در واقع در ن هيچ گونه كد JavaScrip  مشاهده نمي شود.

از ويژگي هاي اين فريم ورك مي توان به موارد زير اشاره نمود:

 • ريسپانسيو بودن
 • طراحي ساده فرم ها و جدول ها
 • طراحي ساده
 • فشرده بودن و حجم پايين 5.7 KB
 • جزء به جزء بودن كدها (هر قسمت از فريم ورك كه نياز باشد از Css ججداگانه آن استفاده مي شود.)

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۲:۵۵

راه‌ اندازي مركز آموزش و تحقيقات جديد Falck در Maasvlakte: به گزارش ماهنامه مهندسي حفاظت از حريق، كمپاني جهاني Falck يك مركز آموزشي جديد تا سال ۲۰۱۸ در Maasvlakte افتتاح مي‌نمايد. كليه امكانات لازم براي تبديل اين مركز به يك مركز دانش جهاني براي گروه‌هاي آتش‌ نشاني عمومي و صنعتي، بخش فراساحلي، ساحلي و نيروگاهي بكار گرفته ‌شده است. گام نخست اين تصميم در تاريخ ۲۴ ژانويه ۲۰۱۷ توسط Falck و اداره بندر روتردام طي قراردادي كه مالكيت سايت را به Falck مي‌دهد، برداشته شد. Falck كه در زمينه ايمني و آموزش ايمني تخصص دارد، جهت تعطيلي سايت فعلي در Beerweg به محض اتمام زمان اجاره آن از اداره بندر روتردام در بهار ۲۰۱۸ برنامه‌ ريزي نموده است. البته Falck همكاري بلندمدتي با اداره بندر روتردام(سازمان مسئول مديريت و عمليات مناطق بندري) دارد. از سال ۱۹۸۵ تنها يك مركز بزرگ آموزشي براي گروه‌هاي آتش‌نشاني صنعتي و صنايع ساحل و فراساحل، به فاصله فقط چند كيلومتر از سايت فعلي شركت وجود دارد كه نتيجه همكاري اداره بندر روتردام، شركت هلندي Smit Internationale و خدمات امنيتي هلند بود.

در مجله حريق مي خوانيد:

 راه‌ اندازي مركز آموزش و تحقيقات جديد Falck در Maasvlakte

در مهندسي حريق مي خوانيد:

سايت جديد در سال ۲۰۱۸ بيشتر از يك تغيير مكان، براي Falck مشغله ايجاد مي‌كند. چرا كه دو اصل، اساس توسعه سايت جديد هستند: يك، دستيابي به يك تجربه واقع گرايانه و برهم‌ كنشي و دو، تبادل دانش و روش‌ها با يكديگر. مركز جديد كه در زميني به ابعاد چند هكتار بزرگتر از سايت فعلي تاسيس خواهد شد، براساس آخرين استانداردها و فناوري‌ هاي زيست‌محيطي، ايمني و بهداشت حرفه‌اي و فناوري‌هاي آموزشي طراحي و ساخته خواهد شد. (براي مثال: محيط‌هاي واقعيت مجازي براي كنترل رويدادها و مديريت بحران). سايت جديد همچنين شامل آزمايشگاه ميداني براي تحقيق و كسب تجارب عملي است. انتظارات و نيازهاي عملياتي كارفرماهاي داخلي و خارجي، ارائه خطوط راهنما در خصوص طراحي تسهيلات آموزشي به عنوان يك اصل مدنظر قرار داده‌ شده است. مركز آموزش و تحقيقات جديد در بهار ۲۰۱۸ آماده بهره‌برداري خواهد گرديد.

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۲:۳۸

نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني: بسياري از فوم هاي آتش نشاني مثل پرفلورو شيميايي از مواد مصنوعي ساخته مي شوند. اين مواد مصنوعي در استفاده از اين لباس هاي آتش نشاني بسيار موثر است ولي استفاده از آن ها در زندگي روزمره بدليل وجود مواد سمي بسيار خطرناك است. اين فوم هاي استفاده شده در تجهيزات ايمني و آتش نشاني مي توانند به مدت ۲۰۰ سال عمر مفيد داشته باشند. در اين مدت زمان طولاني، اين فوم ها مي توانند در مقابل آب و همچنين خاك كاملا محافظ بوده و مي تواند اين اجازه را داشته باشد تا عناصر سمي را در خود انباشته و تجمع كند تا به موجودات زنده بخصوص انسان ها خطري وارد نشود.

نگاهي به فوم آتش نشاني جديد در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

وب سايت phys.org مقاله اي در سال ۲۰۱۵ بصورت علمي و بين المللي از تكنولوژي هاي دانشگاه هاي SCAMT و ITMO در پترزبورگ و روسيه مبني بر مقاومت اين فوم ها در تجهيزات ايمني و آتش نشاني منتشر كرد. قطعا اين اخبار بسيار مفيد بودند. اما داستان از اين قرار است كه FHF بزرگترين قابليت براي جلوگيري از آتش بشمار مي رود. پس از اعلام و اطفاء حريق، اين ماده در جسم فعال در جذب آب، نرم و جدا مي شود.

باتوجه به وب سايت phys.org، قابليت FHF در نانوذرات سيليكا، وقتي در معرض هوا قرار ميگيرد، در يك شبكه پليمري ايجاد مي شود. به محض تماس با سوختگي(آتش گرفتن) يك جسم، فوم به جسم در حال سوختن چسبيده و آن را شامل مي شود و در نهايت آن را سريع سرد مي كند. البته دقت داشته باشيد كه فوم بطور همزمان خوش بعنوان يك جسم سخت حساب مي شود. ماهيت معدني براي فعالسازي و پايداري اين فوم، دماي بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتي گراد است تا چسبندگي به جسم در حال سوختن آغاز شود.

اكثر فوم ها وقتي دما در ۳۰۰ درجه سلسيوس است از ماده ارگانيك و خرابي سريع استفاده مي كنند. به نقل از دانشنامه SCAMT در آزمايشگاه Phys: در مورد اين پروژه، فوم ها از فريم هاي بسيار سخت جهت قرارگيري در آتش ايجاد شده اند، از احتراق دوباره اجسام نيز محافظت مي كند.

دانشمنداني كه FHF را توسعه داده اند، يك سري از بزرگترين مقياس ها را براي تست قابليت هاي فوم را تست كردند. يكي از اين آزمايش ها احتراق در يكي از جنگل ها بود. در اين آزمايش، فوم بصورت يك كمربند مقاومتي در اطراف آتش ها جهت پايان دادن به آن استفاده شد. محققان در اين مورد گفتند كه FHF خط آتش را براحتي در يك وايلدلند آتشين قرار مي دهد و آن را در تمام طول آتش فعال نگاه مي دارد.

كاربردهاي اين فوم در تجهيزات ايمني و آتش نشاني

اين نوع از توسعه مي تواند در آتش سوزي هاي بسيار عظيم در ايالات متحده و كانالدا در آتش نشاني ها كمك بسيار زيادي داشته باشد.

افزايش قابليت هاي جذب گرما و طبيعت مداوم از FHF مي تواند ساختار آتش نشان و wildland با يك ابزار است كه مي تواند كمك به آنها يك ميزبان از اهداف تاكتيكي انجام فراهم مي كند. برخي از اين نمونه ها عبارتند از:

 • سركوب سريع يك اتاق به خوبي درگير يا اتاق يا يك ساختار كل با استفاده از آب به مراتب كمتر
 • براي حفاظت از سازه هاي مجاور از يك آتش سوزي ساختار به طور كامل درگير به گرماي تابشي و يا اون سوي خاكستر سوخته پرواز در معرض (بدون نياز به درخواست مجدد)
 • حفاظت از سازه هاي و پوشش گياهي در مسير يك آتش wildland پيشبرد (بدون نياز به درخواست مجدد)
 • ايجاد يك خط آتش محيط را براي آتش سوزي wildland (كه دست نخورده باقي خواهد ماند)
 • حفاظت از مسيرهاي تخليه در آتش سوزي wildland از گسترش آتش (بدون نياز به درخواست مجدد)

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۲:۱۳

به گزارش پايگاه خبري بهداشت، ايمني و محيط زيست "بامنا"؛

مهمترين و موثر ترين نمايشگاه و رويدادي ركورد شكن در جنوب چين  و بهترين ويترين نمايش براي فعالان حرفه اي صنعت ايمني و آتش نششاني  در  جهت معرفي محصولات و راه حل هاي جديد و همچنين تبليغ و معرفي كالا ها و خدمات فعلي آن ها به جمعيت كثيري است كه به نمايندگي از كشور هاي مختلف در نمايشگاه حضور مي يابند.

اين نمايشگاه بهترين فرصت را براي برقراري ارتباط با پخش كنندگان و عمده فروشان ،مقايسه كالا هاي جايگزين و برقراري ارتباطات تجاري حرفه اي را در اختيار بازديدكنندگان و شركت كنندگان خود قرار مي دهد.نمايشگاه CFE هر ساله بيش از ۳۵۰ شركت كننده ،۲۲۰۰۰ بازديد كننده را از بسش از ۵۰ كشور جهان گرد هم مي آورد و جايگاهي براي معرفي بيش از ۲۰۰۰ محصول با فناوري پيشرفته است .براي اولين بار كنفرانسي با موضوع “آتش نشاني هوشمند جهاني ” كه جايگاه فوق العاده اي را براي فعالان حرفه اي اين صنعت فراهم خواهد آورد.CFE در حال پديد آوردن بهترين و معتبر ترين نمايشگاه جهاني آتش نشاني در ابعاد وسيع، با قدرت، تخصص و اهميت فراوان براي صنعت ايمني و اطفاء حريق بوده است .اين دوره از نمايشگاه به ۴ بخش اصلي تجهيزات نجات اورژانسي ،تجهيزات ساختماني ضد حريق، تجهيزات ايمني و سلامتي در محل كار و تجهيزات اطفاء حريق است.

تجهيزات آتش نشاني:

ماشين هاي آتش نشاني ،روبات هاي آتش نشان ،هواپيما هاي آتش نشاني ،موتر سيكلت ها و مخازن آب آتش نشاني

تجهيزات مافظت در برابر آتش براي متور سيكلت ها و مخازن آب

پمپ آب سيستم آب رساني ضد حريق،سرشير شلنگ آتشنشاني ،مانيتور آتش

تجهيزات روشنايي آتش نشاني

تجهيزات جلوگيري از ايجاد مسموميت و سيستم تخليه دود

سيستم هاي ارتباطي فرماندهي آتش نشاني

مراكز آتش نشاني و تجهيزات آن ها

 

ادامه مطلب

نويسنده :bamana
تاريخ: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۴۱:۵۲

اصول تگ گذاري مطالب سايت هميشه يكي از مباحث پر تب و تاب در زمينه توليد محتوا و سئو بوده است. مديران وب سايت ها هميشه بدنبال قوانين تگ گذاري و برچسب ها در توليد محتوايشان بوده اند. اين كه در توليد يك مطلب و انتشار آن در دنياي مجازي، چه قواعدي براي تگ گذاري در يك مطلب وجود دارد. در اين زمينه سوالات زيادي براي مديران و وب مستران پيش مي آيد از جمله:

 • در يك محتوا چه برچسب هايي بايد وارد شوند؟
 • تعداد برچسب ها به چه ميزان بايد باشد؟
 • طول برچسب ها چقدر باشد؟
 • از واژه هاي غيرفارسي مي توان استفاده كرد؟
 • تاثير چه برچسب هايي بيشتر است؟
 • محدوديتي در ورود برچسب ها وجود دارد؟
 • اصلا چرا برچسب ميزنيم؟!
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ]
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
ابزارک هاي وبلاگ